Przedstawiamy UR20- nowa skala automatyzacji przemysłu! Nowa generacja robotów współpracujących. - ProCobot

Przedstawiamy UR20- nowa skala automatyzacji przemysłu! Nowa generacja robotów współpracujących.

THIS IS THE COBOT. REDEFINED. UR20. PERFORMANCE ON  A WHOLE NEW SCALE.

Dzięki zasięgowi 1750 mm i ładowności 20 kg, cobot nowej generacji UR radzi sobie z większą liczbą zadań, pasuje do większej liczby zastosowań i pomaga w większej liczbie środowisk niż kiedykolwiek wcześniej.

UR20 jest pierwszym z następnej generacji robotów współpracujących Universal Robots, zaprojektowanym z myślą o wzniesieniu wydajności na nowy poziom, przy jednoczesnym zachowaniu cech charakterystycznych UR, takich jak wszechstronność, użyteczność i niewielkie rozmiary.

ZBUDOWANE NA DZIŚ, GOTOWE NA JUTRO.

UR20 został przeprojektowany, przeprojektowany i przebudowany od podstaw. Każdy szczegół, od oprogramowania po nakładki końcowe, został strategicznie zaprojektowany, aby zapewnić wydajność i jakość nowej generacji, dzięki czemu możesz zwiększyć przepustowość, czas pracy bez przestojów i wprowadzić na rynek więcej produktów szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

UR20 został zbudowany z myślą o większych obciążeniach, większych prędkościach i doskonałej kontroli ruchu, a wszystko to w ramach lekkiego systemu o niewielkich rozmiarach, co zapewnia optymalną wszechstronność w istniejącej przestrzeni produkcyjnej. Nie są wymagane żadne specjalne podłączenia elektryczne ani kosztowne rozwiązania okablowania. Nawet przy dużym wzroście wydajności, standardowe jednofazowe gniazdo zasilania to wszystko, czego potrzeba do zasilania UR20.

 

ZWIĘKSZONY ZASIĘG.

Zwiększony zasięg umożliwia dalsze skalowanie automatyzacji cobotów i zwiększenie przepustowości do bardziej wymagających i cięższych zastosowań.

PAKOWANIE I PALETYZOWANIE
  • Tam, gdzie wymagane jest pobieranie, pakowanie i paletyzacja ciężkich części, UR20 może pomóc klientom zwiększyć wydajność i produktywność. UR20 umożliwia sięganie po standardowe europalety i sztaplowanie do 2m wysokości.
 
UR20
OBSŁUGA MASZYN
  • UR20 oferuje elastyczną obróbkę szerokiej gamy części o większych wymiarach do maszyn, takich jak cięcie, wykrawanie, wiercenie, obróbka skrawaniem i formowanie. Montowany w dowolnej pozycji, UR20 z łatwością porusza się wokół obiektów w miejscu pracy, takich jak drzwi do obsługi maszyn.

 

WYDAJNOŚĆ NA ZUPEŁNIE NOWĄ SKALĘ.

Przeprojektowane od podstaw oprogramowanie zapewnia bezprecedensowe możliwości sterowania ruchem w architekturze złącza, osiągając do 65% większą prędkość i 25% większy moment obrotowy w zamkniętej kapsule.
PRZENOSZENIE I MONTAŻ CZĘŚCI
  • Większa ładowność umożliwia obsługę cięższych detali, a także opcję konfiguracji dwóch lub więcej efektorów końcowych w celu uzyskania jeszcze lepszych czasów cykli. Produkcja i montaż dużego sprzętu, takiego jak silniki Diesla, układ napędowy, przekładnie i zespoły akumulatorów, często wymagają współpracy człowieka z robotem.

SPAWALNICZY
  • W zastosowaniach, w których zwykle wymagane jest sięganie po długie szwy części i komponentów, niewielka powierzchnia zajmowana przez UR20 umożliwia korzystanie z wielu robotów w tej samej celi produkcyjnej. Nowa architektura połączeń poprawia spójność ruchu, podczas gdy większa geometria zasięgu 1750 mm zwiększa twoją strefę pracy.

AUTOMATYZACJA ZWYCZAJNYCH ZADAŃ RĘCZNYCH

Powtarzające się zadania o niskiej wartości powodują, że pracownicy tracą koncentrację i zwiększają prawdopodobieństwo błędów skutkujących niespójnymi częściami i opóźnieniami w harmonogramach produkcji.

CHROŃ SWOICH LUDZI

Kiedy spojrzysz na pięć głównych przyczyn urazów w miejscu pracy, 8% wynika z powtarzających się ruchów, a 24% z powodu nadmiernego wysiłku. Robot współpracujący UR20 może teraz zautomatyzować więcej tego, co obciąża pracowników, dzięki czemu Twoje zespoły mogą tworzyć wartość tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

 
ZBYWALNA WIEDZA SPECJALISTYCZNA

Programy oparte na węzłach zapewniają wizualną reprezentację etapów operacji, ułatwiając zrozumienie i optymalizację. Wydajność w konfiguracjach i aplikacjach na dużą skalę można utrzymać pomimo przerw i niedoborów siły roboczej.

GOTOWY NA PRZYSZŁOŚĆ? 

Łatwo twórz, zmieniaj, zapisuj i przesyłaj programy w zależności od wykonywanego zadania. Optymalizuj bez przestojów, analizując i ulepszając programy w trakcie ich działania.

Czekamy na UR20  premierę w Polsce. Ale możesz już dziś dowiedzieć się więcej od naszych specjalistów.  Koncept robotyzacji Twojego zakładu możemy rozpocząć już teraz! https://www.procobot.com/kontakt/