Lider na rynku robotów współpracujących - ProCobot

Jesteśmy liderem na rynku od 7 lat

Jesteśmy pierwszym i największym dystrybutorem robotów współpracujących UR oraz robotów mobilnych MIR w Polsce. Prowadzimy także centrum szkoleniowe i autoryzowany serwis.

Aktualności

Więcej

Zespół procobot

Zespół

Wierzymy w idee Industry 4.0. Nasza przygoda z robotami współpracującymi rozpoczęła się w 2013 roku. Od tego czasu skład osobowy oraz kompetencje nieustannie dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów. Zespół terenowych Inżynierów Sprzedaży pracuje lokalnie z Klientami. Dział Techniczny tworzy Proof-of-Concept, przeprowadza szkolenia w ramach Centrum Szkoleniowego oraz wspiera naszych Klientów w samodzielnej integracji i programowaniu robotów. Na tą chwile skupiamy 25 osób – jesteśmy na tyle duzi, aby kompleksowo pracować z klientami, a zarazem na tyle mali, aby nie zatracić elastyczności współpracy.

Więcej

Prezentacja robota procobot

Showroom

W naszej centrali we Wrocławiu posiadamy odpowiednio przygotowany i profesjonalnie wyposażony showroom. Jesteśmy w stanie zaprezentować działanie wybranego robota w konkretnej aplikacji. Zapraszamy do nas - wystarczy się wcześniej umówić!

Więcej

Szkolenia z robotyki

Centrum szkoleniowo-kompetencyjne

Dzisiaj razem z nami zdobądź wiedzę z zakresu programowania robotów, a już jutro wykorzystaj ją w praktyce. W zakresie szkoleń oferujemy między innymi:

  • Szkolenia od ekspertów
  • Nowoczesny sprzęt
  • Wsparcie po szkoleniu

Więcej

Struktura firmy

Dział sprzedaży

6 lokalnych inżynierów sprzedaży podzielonych na obszary pracy oraz menedżer ds. kluczowych klientów. Zazwyczaj jesteśmy godzinę drogi od naszych klientów. Z chęcią spotkamy się Wami i skonsultujemy projekt!

Dział techniczny

8 osób wspierających i pracujących z naszymi Klientami. Codziennie pracują tworząc Proof-of-Concept, świadczą wsparcie techniczne posprzedażowe, prowadzą szkolenia w Centrum Szkoleniowym oraz przeprowadzają prace serwisowe w naszej siedzibie lub na miejscu u Klienta.

Partnerzy

universal robots

Jest duńskim producentem mniejszych elastycznych przemysłowych ramion robotycznych (cobotów) z siedzibą w Odense w Danii. Wolumen działalności w 2018 r. Wyniósł 234 mln USD. Firma ma ponad 620 pracowników (2018) i 300 partnerów na całym świecie. Jest światowym numerem #1 wśród robotów współpracujących.

MOBILE INDUSTRIAL ROBOTS

Wiodący producent współpracujących robotów mobilnych. Dzięki stworzeniu pierwszego w branży robota mobilnego, zostali szybko przyjęci przez otoczenie w branży robotycznej. Pasją firmy jest wprowadzanie zmian  i innowacji w świecie robotyki. Współpracują z ponad 165 dystrybutorami w ponad 46 krajach.

ROBOTIQ

Jest firmą  z siedzibą w Kanadzie, produkującą chwytaki, kamery oraz czujniki momentu siły. Są one idealnymi, specjalnie zaprojektowanymi akcesoriami dla cobotów Universal Robots, nadając im maksymalną elastyczność, aby mogły wykonywać szereg powierzonych im zadań.

OnRobot

Firma OnRobot A/S powstała w czerwcu 2018 roku w wyniku połączenia trzech innowacyjnych firm z branży narzędzi chwytających. Jest międzynarodową firmą z siedzibą w Odense, w Danii. Firma ta dostarcza innowacyjne narzędzia chwytające Plug & Produce, które pomagają producentom w pełni wykorzystać możliwości robotów współpracujących: łatwość obsługi, ekonomiczność i bezpieczną pracę obok ludzi.

siemens

Siemens to międzynarodowy koncern z branży energetycznej, elektrotechnicznej i telekomunikacyjnej. Jeden z największych producentów automatyki przemysłowej w Europie. Od ponad 150 lat stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozostając liderem we wszystkich obszarach swojej działalności.

roeq

To skrót od „Robotic Equipment” i wywodzi się z duńskiej firmy Produkt Innovation (PI) założonej w 2002 roku, firmy konsultingowej w zakresie badań i rozwoju z klientami takimi jak Novo Nordisk i Leica Geosystems. Wiosną 2017 r. PI zleciła konsultacje we współpracy z Mobile Industrial Robots (MiR), co zrodziło pomysł opracowania sprzętu robotycznego sprzedawanego dzisiaj.  Pierwsza sprzedaż sprzętu zrobotyzowanego miała miejsce na początku 2018 roku. Od 2018 liczba dystrybutorów  ROEQ’a wzrosła do ponad pięćdziesięciu.

solomon

Misją firmy Solomon jest umożliwienie robotom i maszynom wykonywania coraz bardziej złożonych zadań wymagających w dzisiejszych branżach produkcyjnych, zapewniając im zdolność widzenia i rozpoznawania.

easyrobotics

Powstał w 2014 roku w Danii. Firma tworzy przede wszystkim solidne podstawy pod roboty UR, które są swego rodzaju podajnikami do maszyn CNC, ale również  mobline platformy do przewozu cobotów Universal Robots oraz platformy wspomagające paletyzację. Wszystkie produkty firmy EasyRobotics są kompatybilne i  zgodne z robotami UR.

Instytut Industry 4.0

 

Insytytut Industry 4.0 jest firmą doradczą, która świadczy usługi mające na celu optymalizację działania oraz osiągnięcie wysokiej efektywności i innowacyjności przedsiębiorstw produkcyjnych, firm usługowych i innych grup klientów.

octant

 

 

Octant jest producentem inteligentnego modułu Dorsal, zaprojektowanego dla robotów Mobile Industrial Robots.

schmalz logo
 

Firma Schmalz to lider na rynku automatyki podciśnieniowej i ergonomicznych rozwiązań do przenoszenia materiałów. Produkty firmy Schmalz znajdują zastosowanie na całym świecie, na przykład w logistyce, przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym czy przy produkcji mebli.

GRIP_Logo

 

GRIP GmbH Handhabungstechnik zajmuje się rozwojem i dystrybucją komponentów dla robotyki. Ich złącza lub systemy wymiany sprawdzają się od ponad 30 lat. Dzięki złączom procesy przezbrajania mogą być realizowane w ciągu kilku sekund. Jeden system - 1000 możliwości.

puduLOGO

 

Pudu Robotics to firma oferująca najwyższej klasy roboty dostawcze i dezynfekujące, które są szeroko stosowane w restauracjach, szpitalach, szkołach, biurowcach, urzędach, stacjach metra, poczekalniach. Roboty te są przystosowane do pracy w wyżej wymienionych miejscach, dzięki zastosowaniu technologii autonomicznej jazdy z niską prędkością, robotyki silnikowej i kontroli ruchu.

fairp_logo

 

FAIRP (Forum Automatyki i Robotyki Polskiej) zajmuje się promowaniem procesów automatyzacji i robotyzacji w kraju i za granicą. Ich celem jest rozwój nowoczesnych metod produkcyjnych wśród polskich przedsiębiorstw, a także integracja i wspieranie firm wdrażających te rozwiązania.

Dołącz do naszego zespołu

Rafał Sęk - ProCobot

Woj. mazowieckie, łódzkie

Rafał Sęk
Sales Department Manager / Manager Działu Sprzedaży
Damian Świerczek - ProCobot

Woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, śląskie

Damian Świerczek
Senior Sales Engineer
Krzysztof Sołtysiak - ProCobot

Krzysztof Sołtysiak
Manager Logistyki i Wsparcia Sprzedaży
Filip Zachwieja - ProCobot

Filip Zachwieja
Młodszy Inżynier automatyki i robotyki

Masz pytania?
Napisz do nas