Szkolenia z cobotów Universal Robots, Szkolenia z MiR, Programowanie robotów - ProCobot

Szkolenia z ProCobot

Dzisiaj razem z nami zdobądź wiedzę z programowania robotów, a już jutro wykorzystaj ją w praktyce.

Dlaczego szkolenia z ProCobot?

Wyspecjalizowana kadra

Dedykowane szkolenia

Najnowsze technologie

Szkolenia z Universal Robots

Rozwój własnych kompetencji oraz kompetencji pracowników firmy to jedna z najlepszych inwestycji. Jeżeli dodatkowo rozwijasz je z nami w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Universal Robots zyskujesz podwójnie, skracając czas nauki oraz zdobywając umiejętności praktyczne, jakich oczekuje nowoczesny przemysł. Poziomy i programy kursów dopasowane są zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników robotów UR. Doświadczeni trenerzy, nowoczesne stanowiska szkoleniowe oraz koncentracja na potrzebach uczestników sprawiają, że osoby biorące udział w szkoleniu zdobywają wartościowe kompetencje, które mogą od razu wykorzystać w pracy. Szeroka oferta kursów uwzględnia programowanie robotów Universal Robots na poziomie podstawowym i zaawansowanym, komunikację oraz wykorzystanie interfejsów dla użytkowników lub deweloperów.

Więcej

Szkolenia z MIR - Programowanie robotów

Chcesz dowiedzieć jak skutecznie zautomatyzować transport wewnątrz zakładu dzięki wykorzystaniu autonomicznych robotów mobilnych MIR? Skorzystaj z naszych kursów dzięki którym zwiększysz produktywność swojego przedsiębiorstwa. Przygotowaliśmy ścieżkę rozwoju od wstępnych programów szkoleniowych dla początkujących po kursy dostosowane do wymagań ekspertów. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, przez trenerów z dużym doświadczeniem w zakresie robotów mobilnych. Podczas kursu poznasz wszystkie zagadnienia związane budową, programowaniem, komunikacją, jak również z konserwacją robotów MIR oraz powiązanych z nimi akcesoriów.

Więcej

Oferta szkoleń

  • Warsztaty indywidualne Universal Robots. Poziom: podstawowy. - Nie znalazłeś odpowiedniego terminu? Zostaw kontakt – jest możliwość odbycia szkolenia w indywidualnym. Wspólnie znajdziemy dogodny termin.  Serdecznie zapraszamy! https://www.procobot.com/lp/szkolenie-indywidualne/
  • Warsztaty indywidualne Universal Robots. Poziom: zaawansowany - Nie znalazłeś odpowiedniego terminu? Zostaw kontakt – jest możliwość odbycia szkolenia w indywidualnym. Wspólnie znajdziemy dogodny termin.  Serdecznie zapraszamy! https://www.procobot.com/lp/szkolenie-indywidualne/
  • MiR-CORE - Programowanie robotów MiR - szkolenie podstawowe
  • UR Core Training - Programowanie robotów UR - szkolenie podstawowe autoryzowane (E-series)
  • UR Advanced Training - Programowanie robotów UR - szkolenie zaawansowane autoryzowane (E-series)
  • UR Interface Training - Interfejsy robotów UR - szkolenie autoryzowane (E-series)
  • UR Industrial Communication Training - Komunikacja z robotami UR autoryzowane (E-series)

Zapisz się na szkolenie

Karta zgłoszenia Regulamin szkoleń

„Szkolenie wyczerpujące temat, a nie osobę uczestniczącą w szkoleniu.”

SebastianElektryk/Automatyk

„Kurs prowadzony profesjonalnie, wykładowca kompetentny, miła atmosfera, dużo przydatnej wiedzy.”

KrzysztofUtrzymanie Ruchu

„Szkolenie bardzo dobre, dużo teoretyki i praktyki jak na szkolenie podstawowe.”

ŁukaszInstalacje/Uruchomienia

„Bardzo dobre przygotowanie szkolenia, konkretnie, na temat, bez zbędnych informacji.”

RobertInżynier Techniczny

„Szkolenie bardzo dobrze przeprowadzone. Po ukończeniu szkolenia będę w stanie samodzielnie zaprogramować robota dla prostej aplikacji oraz zintegrować go z zewnętrznym systemem automatyki.”

ŁukaszUruchomienia/Instalacje

„Szkolenie przebiegło sprawnie, w miłej atmosferze. Jest to dobre wprowadzenie do użytkowania i poznania możliwości robotów MiR.”

MichałPlanowanie Projektów