Automatyczna wkrętarka - nowy produkt od Robotiq

Automatyczna wkrętarka – nowy produkt od Robotiq

Nowy produkt firmy Robotiq. Poznaj - automatyczną wkrętarkę. 

Zwiększ wydajność swoich pracowników! Wdróż zrobotyzowane stanowisko wkręcające w ciągu dwóch tygodni w swoim zakładzie i uwolnij pracowników do bardziej wartościowych zadań.

 

automatyczna wkretarka robotiq

 

Jakie są główne zalety automatycznej wkrętarki?

  • 5-minutowa zmiana produkcji - Robotiq Screwdriving Solution został zaprojektowany tak, aby rozwiązać problemy związane z przezbrojeniem produkcji. W ciągu pięciu minut rozwiązanie może być ponownie skonfigurowane do produkcji alternatywnej.
  • Konsekwentne wkręcanie przez całą dobę - Zlikwiduj ryzyko wycofania produktu z rynku i przestojów linii montażowej. Zwiększ przepustowość dzięki niezawodnemu i wydajnemu rozwiązaniu.
  • Intuicyjne wdrażanie - Wdrożenie i opanowanie aplikacji wkręcania śrub za pomocą robotów poprzez dodanie Robotiq Screwdriving Solution do cobota. Jest to tak proste, że nie wymaga doświadczenia w robotyce.
  • Koniec z urazami i szczęśliwsi pracownicy - Automatyzacja zadań związanych z wkręcaniem śrub chroni pracowników przed urazami i umożliwia im wykonywanie zadań o wartości dodanej. Spraw, aby byli szczęśliwsi!

 

Skorzystaj z prostego, ekonomicznego rozwiązania do automatyzacji i rozpocznij wkręcanie przez całą dobę.

Zobacz nowe rozwiązanie do wkręcania od Robotiq - https://www.procobot.com/produkt/automatyczna-wkretarka-robotiq/.