MiR Hook 250 - nowy produkt od Mobile Industrial Robots

MiR Hook 250 – nowy produkt od Mobile Industrial Robots

Nowy produkt firmy Mobile Industrial Robots. Poznaj - MiR Hook 250

Dzięki szybszemu i bardziej zwrotnemu robotowi oraz ulepszonemu oprogramowaniu haka, rozwiązanie to zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb w dynamicznym układzie fabryki.

mirhook250 - ProCobot

 

Idealny do szerokiego zakresu prac holowniczych

Przystosowany jest do szerokiej gamy zadań związanych z holowaniem. Takich jak efektywne przenoszenie ciężkich produktów pomiędzy lokalizacjami w zakładach produkcyjnych lub magazynach, czy też przemieszczanie wózków z pościelą i żywnością w szpitalach. Umożliwia on transport ładunków o masie do 500 kg (1100 lbs), zapewniając nowe możliwości logistyki wewnętrznej dla ciężkich lub nieporęcznych ładunków.

Autonomiczne podnoszenie i rozładowywanie wózków

Robot MiR250 Hook identyfikuje wózki na podstawie April Tag i autonomicznie transportuje je zgodnie z definicją użytkownika. MiR250 Hook może być włączony do floty robotów MiR i może być łatwo przesunięty, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom. Aktualizacja misji robota w dowolnym momencie jest prosta. Przy użyciu smartfona, tabletu lub komputera i standardowej łączności Wi-Fi lub Bluetooth, aby uzyskać dostęp do intuicyjnych elementów sterujących robota.

 

mir hook 250-a-procobot

 

Bezpieczne manewrowanie wśród ludzi

Z MiR Hook 250 TM, po prostu mierzysz wózek i wprowadzasz dane do oprogramowania. Wbudowane czujniki, kamery i zaawansowane oprogramowanie sprawiają, że robot z MiR Hook 250 TM i wózkiem może bezpiecznie manewrować wokół ludzi i przeszkód, a nawet wjeżdżać na rampy.

Ulepszone oprogramowanie i podstawa robota

W MiR250 Hook zastosowano najnowsze oprogramowanie zapewniające optymalną wydajność. Kombinacja MiR250 Hook jest bardziej zwinna dzięki ulepszonemu oprogramowaniu i mocniejszej podstawie robota. Co sprawia, że jest on ulepszonym rozwiązaniem AMR pod względem wydajności, precyzji i produktywności.

 

Myślisz, że to dobre rozwiązanie do Twojego przedsiębiorstwa?

Więcej informacji dowiesz się z naszej strony internetowej: https://www.procobot.com/produkt/mirhook-250/