Nowe, innowacyjne roboty dostawcze - Pudu Robotics

Nowe, innowacyjne roboty dostawcze – Pudu Robotics

Wielofunkcyjne roboty spełniające wymogi systemów zarządzania w branży HORECA

 

bellabot-cechy

 

Pudu Robotics to najwyższej klasy roboty dostawcze i dezynfekujące, które są szeroko stosowane w restauracjach, szpitalach, szkołach, biurowcach, urzędach, stacjach metra, poczekalniach. Roboty te są przystosowane do pracy w wyżej wymienionych miejscach, dzięki zastosowaniu technologii autonomicznej jazdy z niską prędkością, robotyki silnikowej i kontroli ruchu. Produkty Pudu są sprzedawane w ponad 50 krajach i 500 miastach. Dzięki doskonałej ofercie i globalnemu zasięgowi, Pudu Robotic stało się wiodącym na świecie przedsiębiorstwem produkującym komercyjne roboty usługowe.

 

Co to jest BellaBot?

BellaBot jest innowacyjnym robotem podającym, do restauracji. Bella jest wyposażona w multimodalne funkcje interakcji, takie jak interakcje głosowe Al, interakcje za pomocą sygnałów świetlnych, interakcje dotykowe i inteligentne wyrażenia. Dzięki temu zapewnia użytkownikom wyjątkowe doświadczenia związane z dostarczaniem żywności w restauracjach.

 

Co potrafi BellaBot?

Skraca czas dostawy jedzenia i poprawia jakości usług

BellaBot odpowiada za dostarczanie jedzenia, umożliwiając kelnerom skupienie się na obsłudze klientów. Robot zwiększa satysfakcję klientów. Personel może poświęcić więcej czasu na obsługę klienta (np. skupienie się na kliencie i polecanie dań). Ponadto będzie w stanie zapewnić stałą obsługę nawet w godzinach szczytu. Podnosi w ten sposób wydajność operacyjną i poprawia obsługę klienta.

Efekt świetlny podpowiedzi

Multimodalne funkcje interakcji zapewniają klientom bezprecedensowe doznania podczas wizyt w restauracji. 

Powiadamia o przyjeździe

Informuje głosowo o numerze stołu, a także o dokładnym przybyciu do stołu docelowego.

 

Podnieś jakość obsługi w swojej restauracji, dzięki ekskluzywnemu i innowacyjnemu robotowi od Pudu Robotics.

 

Więcej informacji o robocie BellaBot, możesz przeczytać tutaj. Obejrzyj poniższy film i dowiedz się więcej o robocie BellaBot: