Nowe roboty mobilne od Mobile Industrial Robots - ProCobot

Nowe roboty mobilne od Mobile Industrial Robots

Zoptymalizuj swoją logistykę wewnętrzną dzięki nowym MiR600 i MiR1350

 

MiR600-MiR1350-ProCobot

 

MiR600 i MiR1350 to mocniejsze i bezpieczniejsze urządzenia AMR. Dzięki zwiększonej wytrzymałości na cząsteczki kurzu i cieczy oraz zgodności z najwyższymi standardami bezpieczeństwa na rynku, MiR600 i MiR1350 są bardziej stabilne, niezawodne i tym samym lepsze od innych urządzeń AMR dostępnych na rynku.

 

MiR600 i MiR1350 są wyposażone w najnowszą technologię skanerów laserowych i zapewniają optymalne bezpieczeństwo dzięki 360-stopniowej widoczności wokół siebie. Dwie kamery 3D z przodu umożliwiają robotowi widzenie od 30 do 2.000 mm nad podłogą. Dwa czujniki w każdym rogu przyczyniają się do tego, że robot jest w stanie dostrzec palety i inne przeszkody, które są tak niskie, że w przeciwnym razie mogą być trudne do wykrycia przez roboty.

 

Współpracujące i autonomiczne roboty MiR bezpiecznie manewrują wokół wszelkiego rodzaju przeszkód, a jeśli człowiek przejdzie bezpośrednio przed nimi, zatrzymają się. Dzięki zaawansowanej technologii i zaawansowanemu oprogramowaniu, robot może poruszać się autonomicznie i wybierać najbardziej efektywną trasę do celu. W przypadku napotkania przeszkód, robot automatycznie zmienia kierunek jazdy i może zmienić trasę, aby zapobiec zatrzymaniu lub opóźnieniu dostawy materiałów.

 

Obejrzyj poniższy film i dowiedz się więcej o zaletach naszych nowych urządzeń MiR600 i MiR1350!