Ruszyła seria podcastów - technicznie rzecz biorąc

Ruszyła seria podcastów – Technicznie Rzecz Biorąc

Podcast „technicznie rzecz biorąc” ma za zadanie uświadomić społeczeństwo jak ważna w dzisiejszych czasach jest automatyzacja, robotyzacja oraz cyfryzacja. Wyjaśnienie najnowocześniejszego świata technologii w prostych słowach oraz barwnych analogiach dla każdego!

podcast - technicznie rzecz biorac

 

W każdym odcinku poruszane są najnowsze technologie spod szyldu Przemysłu 4.0, a zapraszani goście są żywym dowodem na to, że autonomiczne roboty mobilnedrony czy sztuczna inteligencja nie są dla dzisiejszego społeczeństwa odległe.

Prowadzący podcast Łukasz Ziegler jest na co dzień koordynatorem robotów mobilnych w pionierskiej firmie ProCobot. Jest pasjonatem najnowszych technologii używanych w przemyśle, z dużym naciskiem na nowatorską robotykę mobilną oraz sztuczną inteligencję.

Linki: YT: https://www.youtube.com/playlist?list=PLU7UnRz4qBfTT_qnwMfwMkRJeakDPYkyd

Spotify: https://open.spotify.com/episode/29WE0QcQD0NgiMVGU2NMQQ

 

podcast - technicznie rzecz biorac

 

Pierwszy odcinek podcastu jest poświęcony autonomicznym systemom transportu wewnątrzzakładowego. Gościem programu prowadzonego przez Łukasza Ziegler, jest prezes oraz założyciel firmy Octant, YacineSenhadri.

Drugi odcinek podcastu skupia się cobotach Universal Robots. Łukasz Ziegler rozmawia z inżynierem wsparcia technicznego z Universal Robots – Karolem Habryką między innymi na temat prędkości bezpiecznej robota, wdrożenia cobota w przedsiębiorstwie. Rozmowa skupia się na istocie cobotyki i jej znaczeniu w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Serdecznie zapraszamy do przesłuchania podcastów „technicznie rzecz biorąc” na platformie YouTube, Spotify, a także do odwiedzenia profilu na LinkedIn.

To dopiero początek serii podcastów, które mają na celu przybliżyć obszar najnowszych technologii stosowanych w przemyśle.